[CLJ] Kolejne mecze naszych drużyn

W sobotę i niedzielę nasze zespoły kolejny raz powalczą o punktach w Centralnej Lidze Juniorów.

CLJ U-18

 

Po pierwszym zwycięstwie w sezonie ekipa trenera Marcina Salamona jedzie do Rzeszowa na pojedynek z tamtejszą Stalą. Nasz najbliższy rywal aktualnie zajmuje 10. miejsce w tabeli. Rzeszowianie podobnie, jak Raków zdobyli 4 punkty w trzech spotkaniach. W ostatniej serii spotkań Stal bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z Górnikiem Zabrze. 

Początek meczu Stal - Raków w niedzielę (5.09) o godzinie 12. 

 

CLJ U-17

 

Czerwono-Niebiescy po dwóch meczach wyjazdowych w końcu zagrają w Częstochowie. Nasz zespół U-17 zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Drużyna ze Śląska po dwóch seriach spotkań zajmuje 1. miejsce w grupie C. Zabrzanie jako jedyni mają komplet zwycięstw. Górnik wygrał na inaugurację rozgrywek z GKS-em Tychy 3:1, a następnie pokonali Odrę Opole 5:1. Z koli częstochowianie w pierwszej kolejce okazali się lepsi od Odry Opole 4:0, z kolei tydzień temu podzielili się punktami z Ruchem Chorzów 1:1. 

 

Początek meczu Raków - Górnik w sobotę (4.09) o godzinie 14. 

 

CLJ U-15

 

Nasi najmłodsi przedstawiciele w Centralnej Lidze Juniorów pojadą do Wrocławia szukając pierwszego zwycięstwa w rundzie jesiennej. Do tej pory nasz zespół zremisował z Odrą Opole 0:0, a następnie przegrał 2:4 z Górnikiem Zabrze. Z kolei nasz najbliższy rywal - FC Wrocław Academy - legitymuje się bilansem: 1 zwycięstwo (1:0 z Miedzią Legnica) oraz 1 przegrana (0:4 z Zagłębiem Lubin) i zajmuje obecnie w grupie C 4. lokatę. 

 

Początek meczu FC Academy Wrocław - Raków w sobotę (4.09) o godzinie 13.