[CLJ] Kolejne sparingi drużyn Rakowa

Dwa z trzech zespołów Medalików grających na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów rozegrały w miniony weekend test mecze.

W piątek 10 lutego, w swoim piątym meczu kontrolnym Raków U-15 sprawdził się na tle Odry Opole. Dla podopiecznych Piotra Lenartowskiego był do dobrze znany przeciwnik, z którym dwukrotnie mierzyli się podczas minionej rundy. Jesienią wyjazdowe spotkanie zakończyło się podziałem punktów, natomiast przy #L83 lepsi okazali się Częstochowianie.  

 

Tym razem drużyna Rakowa U-15 pokonała Opolan 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się w drugiej połowie, po golach zdobytych przez graczy z rocznika 2009. Następna gra kontrolna czeka trampkarzy w najbliższą sobotę, gdy o 11:00 spotkają się z Jagiellonią Białystok. 

 

Odra Opole - Raków U-15 0:2 

 

Bramki: Jaschik (65.), Siedlaczek (78.)

 

 

 

Kolejną konfrontację z seniorami mają na koncie podopieczni Sebastiana Żebrowskiego. Po wygranych ze Zniczem Kłobuck i Skrą II, które rywalizują na szczeblu okręgu, w sobotę gracze Rakowa U-17 zmierzyli się z IV-ligową Unią Rędziny.  

 

Dwunasta drużyna śląskiej gr. 1 IV. ligi okazała się wybieganym, dynamicznym przeciwnikiem. Po zaciętych 90 minutach Unia Rędziny pokonała Raków U-17 2:1.  Za tydzień – podobnie jak ich młodsi koledzy – gracze trenera Żebrowskiego zagrają w sobotę 18 lutego z Jagiellonią Białystok. Mecz ten rozpocznie się o 9:00.

 

Raków U-17 - Unia Rędziny 1:2 

 

Bramki: Skonieczny (61.)