[CLJ] Komplet zwycięstw Czerwono-Niebieskich

Trzy mecze i trzy zwycięstwa - to weekendowy bilans drużyn Rakowa Częstochowa, występujących w Centralnej Lidze Juniorów.

CLJ U-18

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części skuteczniejsi byli Czerwono-Niebiescy. W 66. minucie Rogula zamienił na gola podanie Jakuba Cierpiała. Chwilę potem ten sam zawodnik drugi raz pokonał golkipera rzeszowskiej Stali. Tym razem asystę zanotował Tudor Butucel.

CLJ U-17

Istnie kosmiczny mecz oglądaliśmy w Legnicy, gdzie o wygraną walczyli podopieczni trenera Adama Studnickiego. W sobotnim spotkaniu padło aż 11 bramek, z czego 8 dla Czerwono-Niebieskich, którzy odnieśli przekonywujące zwycięstwo. Hat-trick przy swoim nazwisku zapisali Mateusz Głowiński oraz Patryk Malamis, a po jednym trafieniu dołożyli Łukasz Józefczyk oraz Jakub Rozwadowski.

CLJ U-15

Występ na "piątkę" zanotował natomiast nasz najmłodszy zespół, występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Raków na własnym boisku pokonał 5:1 GKS Katowice. Prowadzenie naszej drużynie już w 11. minucie dał Filip Kryst. Nieco ponad 10 minut prowadzenie podwyższył Patryk Grabowski, a jeszcze przed przerwą trafienia zanotowali Mateusz Blacha i ponownie Filip Kryst. W 40. minucie jednynego gola zdobyli goście, a chwilę po przerwie wynik spotkania z rzutu karnego ustalił Tobiasz Mras.