[CLJ] Lubin, Zabrze i Bielsko-Biała. Wyjazdowy weekend

W sobotę i niedzielę wszystkie trzy drużyny Rakowa grające w Centralnej Lidze Juniorów zagrają wyjazdowe mecze o punkty.

U-18 

 

Zawodnicy trenera Marcina Salamona udadzą się w sobotę do Lubina, na mecz z miejscowym Zagłębiem. Zespół CLJ U-18 znajduje się aktualnie na 10. miejscu w tabeli i walczy o powrót na zwycięskie tory. Gospodarze meczu mają sześć punktów przewagi nad Rakowem i plasują się na trzecim miejscu. W rundzie wiosennej przy Limanowskiego padł remis 2:2. Bramki zdobyli: Tudor Butucel i Marcin Orzechowski. Pierwszy gwizdek w Lubinie w sobotę o godz. 15:30. 

 

U-17 

 

Dzięki zwycięstwu w poprzedniej kolejce, zawodnicy Adama Studnickiego przedłużyli swoją serię meczów bez porażki w lidze do siedmiu spotkań! Wygrana pozwoliła Czerwono-Niebieskim objąć prowadzenie w lidze.  W najbliższą sobotę drużyna CLJ U-17 wybierze się do Zabrza, by tam zmierzyć się z okupującym trzecią lokatę Górnikiem. We wrześniu ubiegłego roku Czerwono-Niebiescy wygrali pewnie 3:1, po bramkach Oliwiera Długosza, Bartosza Laskowskiego i samobójczym trafieniu Norberta Bartczaka. Mecz w Zabrzu rozpocznie się w sobotę o godz. 13:15. 

 

U-15 

 

Najmłodsza drużyna Rakowa Centralnej Ligi Juniorów nie przegrała jeszcze w tej rundzie i w niedzielę powalczy o utrzymanie takiego stanu rzeczy. Podopieczni Tomasza Ligudzińskiego wracają do gry po przerwie spowodowanej przełożeniem meczu z Górnikiem Zabrze. W niedzielę Czerwono-Niebieskich czeka wyjazdowy pojedynek z Rekordem Bielsko-Biała.  Drużyna Rakowa z 10. punktami jest wiceliderem tabeli, podczas gdy piłkarze z Bielska-Białej są czerwoną latarnią ligi i nie udało im się jeszcze zdobyć ani jednego oczka. Spotkanie rozpocznie się o 14:00.