[CLJ] Mecz na piątkę i walka do ostatniego gwizdka

Przedświąteczne granie przy Limanowskiego to przede wszystkim wysoka wygrana z Zagłębiem Sosnowiec. Charakter pokazali zawodnicy U-18, którzy doprowadzili do remisu w niemalże ostatniej akcji spotkania z Wartą Poznań.

CLJ U-18

Najstarsza drużyna Rakowa występująca w Centralnej Lidze Juniorów, zmierzyła się z zespołem Warty Poznań. Po godzinie gry Jakub Rajczykowski musiał wyciągnąć piłkę z bramki, ale jego koledzy zintensyfikowali poczynania w ofensywie. Na bramkę Warty sunął atak za atakiem. Niemalże w ostatniej akcji Michał Litwa zagrał wzdłuż pola karnego, a jego podanie na bramkę dającą jeden punkt, zamienił Jakub Bęben.

CLJ U-17

Zespół Adam Studnickiego mierzył się z Zagłębiem Sosnowiec. W 9. minucie to goście z Zagłębia Dąbrowskiego wyszyli na prowadzenie. Czerwono-Niebiescy doprowadzili do remisu za sprawą Jakuba Łukasiewicza. Piłkarze Rakowa wyszli na prowadzenie, dzięki pewnej egzekucji rzutu karnego przez Łukasza Józefczyka.

Stracona w 9. minucie bramka zadziałała na Czerwono-Niebieskich jak płachta na byka. Po Łukasiewiczu i Józefczyku, na listę strzelców wpisał się Paweł Woźny. Podopieczni Adama Studnickiego na przerwę schodzili pewnie prowadząc 3:1. To nie było ostatnie słowo gospodarzy. W 56. minucie Wojciech Gębka pokonał bramkarza Zagłębia Sosnowiec precyzyjnym strzałem w dalszy róg bramki, a wynik ustalił Kacper Janczak.

CLJ U-15

Najmłodsza drużyna Rakowa w przedświątecznym starciu grała ze Śląskiem Wrocław. W 22. minucie goście z Dolnego Śląska otworzyli wynik spotkania. Drugi gol dla wrocławian padł w 48. minucie. Raków atakował, chcąc odwrócić stan meczu, jednak trzy punkty zainkasowali młodzi piłkarze Śląska.