[CLJ] MECZ O DRUGIE MIEJSCE W GRUPIE

Drużyna Rakowa U-15 przed ostatnią serią gier zajmuje 3. pozycję, mając tyle samo punktów, co drugi w tabeli Śląsk Wrocław. Terminarz ułożył się w taki sposób, że podopieczni Tomasza Ligudzińskiego ostatni mecz w sezonie rozegrają właśnie we Wrocławiu.

Grupę C w rozgrywkach CLJ U-15 wygrał już Górnik Zabrze. Górnicy mają 16 punktów przewagi i od kilku kolejek są poza zasięgiem rywali. Zwyciężyli we wszystkich dotychczasowych meczach, tracąc jedynie 7 bramek. Pozostałe miejsca na podium obsadzą Czerwono-Niebiescy oraz Śląsk Wrocław. Przed dwoma zespołami starcie, które zadecyduje o ostatecznym kształcie ligowej czołówki. 

 

Miniony weekend oba zespoły kończyły w odmiennych nastrojach. Zawodnicy trenera Ligudzińskiego wygrali trzeci domowy mecz z rzędu, pokonując Rekord Bielsko-Biała 3:1. W tym samym czasie Wrocławianie przegrali dolnośląskie derby z Zagłębiem Lubin 2:3. Dla Śląska była to porażka w drugim z kolei meczu. 

 

Poprzedni mecz rozegrany został 14 kwietnia przy Limanowskiego 83. W tamtym spotkaniu lepsi o dwie bramki okazali się młodzi gracze z Wrocławia. Czerwono-Niebieskim nie udało się pokonać bramkarza Wrocławian i mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gości. 

 

Okazja do wzięcia rewanżu nadejdzie już w czwartek i będzie to mecz otwierający ostatnią rundę rozgrywek. Pierwszy gwizdek rozbrzmi we Wrocławiu o 12:00, a niecałe dwie godziny później poznamy kolejność na podium.