[CLJ] Mecz w sobotę, mecz w niedzielę. Pauza juniorów młodszych

W nadciągający weekend swoje ligowe spotkania rozegrają juniorzy starsi oraz trampkarze Rakowa. Mecz Rakowa U-17 z FASE Szczecin został przełożony.

CLJ U-19 

 

Podopieczni Sebastiana Żebrowskiego po dwóch ostatnich porażkach w dalszym ciągu dysponują w tabeli trzema punktami i spadli w niej na 16. pozycję. W najbliższą sobotę Raków U-19 zmierzy się z niepokonaną Jagiellonią Białystok. 

 

Drużyna z Podlasia rozegrała jak dotąd cztery mecze. Trzy z nich zakończyła wygraną, jeden zaś remisem. 10 punktów daje podopiecznym Marka Wasiluka 3. miejsce.  Ostatni ligowy mecz zawodnicy Jagiellonii grali 3 września. Wygrali wtedy z Sandecją Nowy Sącz 2:1. 

 

W poprzednim sezonie Jagiellonia była dla Medalików trudnym przeciwnikiem. Zespół z Podlasia dwukrotnie wygrał. Na L83 2:1, natomiast na własnym boisku 5:2. W tym ostatnim spotkaniu dla Rakowa U-19 trafiali Jakub Rozwadowski i Jakub Łukasiewicz. 

 

Sobotni mecz odbędzie się na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii w Białymstoku. Początek spotkania zaplanowano na 12:00. 

 

 

 

CLJ U-17 

 

Domowy mecz Rakowa U-17 z FASE Szczecin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. Nie jest jeszcze znana dokładna data rozegrania spotkania. 

 

 

 

CLJ U-15 

 

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Adama Studnickiego w ostatniej kolejce zanotowała pierwsze zwycięstwo. Zawodnicy Rakowa U-15 wygrali 1:0 z Górnikiem Zabrze, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Krystian Siedlaczek. W niedzielę Medaliki podejmą na własnym boisku ekipę Stilonu Gorzów Wielkopolski. 

 

Beniaminek rozgrywek jak na razie ma na szczeblu centralnym trudności. Gorzowianie przegrali wszystkie cztery mecze, zdobywając w nich 3 gole i tracąc 18. W poprzedniej kolejce Stilon uległ Śląskowi Wrocław 1:4. 

 

Będzie to pierwszy mecz Rakowa Częstochowa ze Stilonem Gorzów Wielkopolski na szczeblu centralnym w kategorii U-15. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o 12:00.