[CLJ] Najmłodsi powalczą o zwycięstwo przy Limanowskiego

Zespoły U-18 i U-17 czekają wyjazdy do Opola i Gdyni. Z kolei najmłodsza drużyna zagra z sąsiadującym w tabeli Zagłębiem Lubin.

U-18 

 

Zawodnicy trenera Salomona nie mogą być w ostatnim czasie zadowoleni. W minionym tygodniu nie zdobyli punktów w domowym meczu z Cracovią, a przed nimi trudny wyjazd do wicelidera rozgrywek. Dobrym prognostykiem jest fakt, że na jesienią pokonali Arkę 2:1. Bramki dla Czerwono-Niebieskich zdobyli wtedy Kamil Kanior i Jakub Cierpiał. Mecz w Gdyni rozpocznie się w sobotę 7 maja o godzinie 11:00. 

 

U-17 

 

Zespół Rakowa U-17 zaimponował w ostatniej serii gier skutecznością. Osiem goli strzelonych Miedzi Legnica z pewnością dało piłkarzom Adama Studnickiego jeszcze większego kopa w walce o mistrzostwo. W najbliższej kolejce Czerwono-Niebiescy rozegrają wyjazdowy mecz z czerwoną latarnią rozgrywek – Odrą Opole. W pierwszym spotkaniu Raków pewnie wygrał 4:0. Dwiema bramkami popisał się Głowiński, a w sukurs przyszli mu Nikodem Kitowski i Fabian Gacek. W Opolu pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę o 12:00. 

 

U-15 

 

Jedyne domowe spotkanie zespołów Rakowa grających na poziomie CLJ, to mecz drużyny trenera Ligudzińskiego. Raków U-15 czeka pojedynek z Zagłębiem Lubin. Oba zespoły mają tyle samo punktów. "Miedziowi" są niżej w tabeli, ponieważ w marcu ulegli Czerwono-Niebieskim 0:3. Gole strzelili wówczas Grabowski, Sajdak i Kryst. Na spotkanie najmłodszej drużyny CLJ zapraszamy przy Limanowskiego 83 w sobotę o 12:00.