[CLJ] O PUNKTY I RADOSNĄ MAJÓWKĘ. ZAPOWIEDŹ SOBOTNICH MECZÓW CLJ

Wszystkie trzy drużyny Rakowa grające na szczeblu CLJ rozegrają swoje mecze w sobotę. Każda walczy o inne cele, lecz najważniejszym z nich są kolejne 3 punkty.

U-18 

 

Najstarsza z juniorskich drużyn Rakowa zagra u siebie przeciwko Cracovii. Piłkarze trenera Salamona nie mieli ostatnimi czasy szczęścia i w sobotę stoi przed nimi znakomita okazja, by znaleźć drogę do zwycięstwa. Czerwono-Niebiescy na 5. kolejek przed końcem znajdują się na 10. miejscu, tracąc 8 punktów do szóstej Cracovii. Pierwszy mecz obu ekip zakończył się pewnym zwycięstwem Rakowa 3:0. Dublet ustrzelił Mateusz Jezierski, a trzeciego gola po rzucie karnym dołożył Butucel. Mecz z Cracovią rozpocznie się w sobotę o 14:00. Zapraszamy na boczne boisko przy #L83. 

 

U-17 

 

Walczący o tytuł z Zagłębiem Lubin podopieczni Adama Studnickiego zagrają u siebie o trzecią wygraną z rzędu. Przeciwnikiem Czerwono-Niebieskich będzie inny zespół z Dolnego Śląska – przedostatnia w tabeli Miedź Legnica. We wrześniowym meczu tych drużyn długo zanosiło się na remis, jednak w 89. minucie Sebastian Cebula zdobył gola na wagę trzech punktów. Mecz Rakowa U-17 z Miedzią Legnica rozegrany zostanie w sobotę, o 17:00 przy Limanowskiego. 

 

U-15 

 

Miniony tydzień był dla zawodników z rocznika 2007 niczym rollercoaster. Najpierw pokonali 6:1 Chrobrego Głogów, by w środę ulec liderowi z Zabrza 0:6. Przed zawodnikami trenera Ligudzińskiego szansa na wyjazdową wygraną z GKS-em Katowice. Piłkarze z Górnego Śląska zajmują 6. miejsce w tabeli i tracą 8 punktów do trzeciego Rakowa. Będzie to pierwszy mecz tych drużyn w sezonie. Młodzi piłkarze rozpoczną walkę o punkty w Katowicach o 15:30.