[CLJ] Początek emocji już w piątek

Czas na kolejny ligowy weekend w Centralnej Lidze Juniorów z udziałem drużyn Rakowa Częstochowa. W najbliższej serii gier zespół U-17 oraz U-18 o ligowe punkty powalczy na własnym boisku, na wyjeździe zagra natomiast ekipa U-15.

Weekendowe zmagania w Centralnej Lidze Juniorów już w piątek rozpocznie drużyna U-17. Podopieczni trenera Adama Studnickiego na własnym boisku będą podejmować GKS Tychy. Częstochowianie po 6. kolejkach z dorobkiem 12 punktów zajmują 4. miejsce w tabeli. Tyszanie znajdują się jedno piętro niżej, a dotychczas uzbierali 7 "oczek". Początek spotkania  o godzinie 12:15. 

 

Dzień później również w roli gospodara wystąpi nasz zespół U-18. Podopieczni Marcina Salamona zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Nasza drużyna w bieżącym rozgrywkach radzi sobie bardzo dobrze, zajmując aktualnie 5. miejsce w ligowej klasyfikacji. Przed Czerwono-Niebieskimi trudne zadanie, bowiem zagrają oni z obecnym wiceliderem. W przypadku wygranej częstochowianie zrównaliby się jednak punktami z zespołem Zagłębia. Pierwszy gwizdek w sobotnim spotkaniu o godzinie 14:00. 

 

Drużyna U-15 uda się natomiast do Legnicy na mecz z Miedzią. Zespół trenera Piotra Bartyzela zgromadził dotychczas 4 punkty i zajmuje 5. lokatę w tabeli. Jedno "oczko" mniej wywalczyli zawodnicy Miedzi. Początek starcia o godzinie 15:00.