[CLJ] Podsumowanie ostatniej kolejki

W poprzednią sobotę sezon skończyła drużyna Rakowa U-18. Pozostałe dwa zespoły zagrały swoje ostatnie mecze w minionym tygodniu. Zarówno Raków U-15, jak Raków U-17 niestety nie przywiozły z wyjazdowych meczów zdobyczy punktowej.

U-17 

 

Podopieczni Adama Studnickiego przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 3:4. Czerwono-Niebiescy trzykrotnie gonili w tym meczu wynik. Piłkarzom Zagłębia udało się jednak zdobyć decydującego gola w doliczonym czasie gry. Piłkarzom Rakowa nie starczyło czasu, by odpowiedzieć na tę bramkę. Dwukrotnie dla Czerwono-Niebieskich trafił Malamis, jednego gola zdobył Rozwadowski. Zawodnicy Adama Studnickiego zajęli w grupie C CLJ U-17 bardzo dobre, drugie miejsce.  

 

 

 

U-15 

 

Najmłodsza z drużyn Rakowa grających na szczeblu CLJ zagrała w czwartek wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław. Drużyny rywalizowały o drugie miejsce w tabeli. Czerwono-Niebiescy przegrali to spotkanie 0:3. Zespół prowadzony przez Tomasza Ligudzińskiego zajął trzeciią pozycję w lidze, ustępując tylko Śląskowi Wrocław i niepokonanemu Górnikowi Zabrze.