[CLJ] Pogoń, Ruch i Górnik na drodze naszych drużyn - zapowiedź

Już w piątek drużyny Akademii Raków rozpoczną walkę o kolejne ligowe punkty w Centralnej Lidze Juniorów. Rywalami Czerwono-Niebieskich w nadchodzący weekend będzie Pogoń Szczecin, Ruch Chorzów oraz Górnik Zabrze.

U-18

 

Weekendowe zmagania w Centralnej Lidze Juniorów rozpocznie drużyna U-18, mierząc się w piątek z Pogonią Szczecin. Po 9 meczach podopieczni Marcina Salamona zajmują 6. pozycję w lidzę z 14 punktami na koncie. Ich oponenci znajdują się na 11. miejsce z dorobkiem 9 "oczek". Młodzi "Portowcy" odnieśli 3 zwycięstwa, dwa remisy i ponieśli 4 porażki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 przy Limanowskiego.

 

U-17

 

Dzień później o godzinie 12:00 drużyna do lat 17 podejmie u siebie Ruch Chorzów, który zamyka ligową tabele. Najbliżsi przeciwnicy Czerwono-Niebieskich nie wygrali jeszcze żadnego z dotychczasowych meczów, zremisowali 1 starcie, i 7 razy schodzili z boiska bez punktów. Zespół Adama Studnickiego natomiast mieści się na 4. miejscu, z 4 wygranymi, 3 remisami i bez porażki. 

 

U-15

 

Zespół Akademii U-15 do kolejnego ligowego spotkania podejdzie w bardzo dobrych nastrojach, po ostatniej efektownej wygranej z Odrą Opole (5:0). W 9. kolejce przyjdzie im zmierzyć się z Górnikiem Zabrze, który zajmuje 2. miejsce z 19 punktami. Jak do tej pory mają za sobą 6 wygranych starć, 1 remis i 0 porażek. Początek meczu już w niedziele, 17 października o godzinie 13:00 w Zabrzu.