[CLJ] Przed 4. kolejką

W najbliższy weekend nasze dwie drużyny rozegrają mecze w ramach Centralnej Ligi Juniorów.

Starsza ekipa U-17 udaje się do Zielonej Góry na konfrontację z tamtejszą Lechią. Podopieczni trenera Sebastiana Rybaka w ostatniej kolejce pokonali na Limanowskiego Ruch Chorzów 2:1. Czerwono-Niebiescy aktualnie zajmują 2. miejsce w tabeli grupy C ustępuje jedynie Górnikowi Zabrze. Z kolei nasz niedzielny rywal póki co plasuje się na ostatniej lokacie w stawce ośmiu drużyn. Lechia do tej pory zdobyła zaledwie jeden punkt. 

 

4. kolejka CLJ U-17

Lechia Zielona Góra - Raków
28 marca, godzina 15

________

 

Z kolei po zeszłotygodniowej pauzie do walki o ligowe punkty wraca ekipa U-15. Częstochowianie na własnym boisku zmierzą się z Rozwojem Katowice. Podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego rozegrali w rundzie wiosennej dwa spotkania i dwukrotnie zwyciężyli. Z kolei Rozwój po trzech kolejkach ma zaledwie jedno oczko. W ostatniej serii spotkań nasz rywal przegrał na własnym boisku 0:2 z liderem Zagłębiem Lubin. 

 

W rundzie jesiennej w konfrontacji tych drużyn dwukrotnie górą był Raków. W Katowicach goście wygrali 6:3. Z kolei Czerwono-Niebiescy na własnym boisku zwyciężyli 2:0. 

 

4. kolejka CLJ U-15

Raków - Rozwój Katowice 
26 marca, godzina 17