[CLJ] Przedświąteczne granie Akademii

Już w środku tygodnia zespoły CLJ zagrają o punkty. Wszystkie trzy mecze młodzieżowcy Rakowa rozegrają przy Limanowskiego.

U-18

 

Najstarsza drużyna Centralnej Ligi Juniorów powalczy o trzy punkty z Wartą Poznań. Podopieczni trenera Marcina Salamona znajdują się aktualnie na 10. miejscu w tabeli. Rywale Rakowa mają trzynaście oczek mniej i są obecnie na 15. miejscu. W rundzie jesiennej Warta Poznań wygrała u siebie 3:2. Bramki dla Rakowa zdobywali Jakub Cierpiał i Mateusz Jezierski. Pierwszy gwizdek na #L83 w czwartek o 11:00.

 

U-17

 

W nadchodzącej rundzie zespół Adama Studnickiego postara się utrzymać pozycję lidera. Czerwono-Niebiescy zagrają domowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Raków Częstochowa ma 13 punktów w tabeli i dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedza Zagłębie Lubin w ligowej klasyfikacji. Najbliższy rywal Rakowa – Zagłębie Sosnowiec – zdobył dotychczas 6 punktów, w tabeli również jest na 6. miejscu. Nadchodzący mecz będzie pierwszym pojedynkiem tych drużyn w CLJ. Rozpoczęcie meczu w czwartek o 14:00 przy Limanowskiego.

 

U-15

 

Najmłodsza z drużyn CLJ zagra swój mecz już w środę. Młodzi piłkarze Rakowa zmierzą się na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław. Obie drużyny mają po 11 punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli. Wrześniowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Śląska 1:0. Na mecz zapraszamy w środę o godzinie 14:00 przy Limanowskiego.