[CLJ] Rywalizacja z Górnikiem Zabrze

Po wygranej 4:1 nad Lechią Gdańsk juniorzy młodsi Rakowa w nadchodzącej serii gier zmierzą się w delegacji z Górnikiem Zabrze.

CLJ U-17

 

W 2. kolejce sezonu 2025/2026 podopieczni Krzysztofa Brzezińskiego zagrają na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.


Zabrzanie to 9. drużyna poprzedniej kampanii. Zdobyli wówczas 41 punktów, na co złożyło się 10 zwycięstw, 11 remisów i 9 porażek. W obecny sezon Górnik wszedł mocno, wygrywając 4:1 z Miedzią Legnica.

 

Ostatnie spotkanie Rakowa U-17 z Górnikiem zakończyło się podziałem punktów. Przy Limanowskiego 83 padł remis 2:2, a bramki dla Medalików zdobyli Kacper Sitak i Adam Filec.

 

Sobotni mecz odbędzie się w sobotę, 16 sierpnia, na boisku przy ul. Jaskółczej 40 w Zabrzu. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 12:00.