[CLJ] Seria meczów bez porażki kontynuowana

Drużyny Rakowa grające na szczeblu CLJ po raz kolejny schodziły z boiska niepokonane. Dwa zwycięstwa i remis – to bilans gier w ostatni sierpniowy weekend.

CLJ U-19

Podopieczni Adama Studnickiego pokonali 3:0 Śląsk Wrocław. Czerwono-Niebiescy uzyskali prowadzenie w 32. minucie, po bramce Rozwadowskiego. Później konsekwentnie powiększali przewagę. W 47. minucie Malamis podwyższył na 2:0, a dzieła dopełnił Rozwadowski, zdobywając w 69. minucie swojego kolejnego gola.

Zespół Rakowa U-19 po 3. kolejkach CLJ plasuje się na 3. miejscu w tabeli, ex aequo z Koroną Kielce. Kolejny mecz Czerwono-Niebiescy rozegrają w niedzielę 4 września. Będzie to wyjazdowe spotkanie z Arką Gdynia.

CLJ U-17

Juniorzy młodsi Rakowa przywieźli punkt z odległej Gdyni. Zawodnicy prowadzeni przez Sebastiana Żebrowskiego na przerwę schodzili przy stanie 2:0 po golach Gibały i Siwkowskiego. Nestety gracze Rakowa U-17 nie utrzymali wyniku do końca. Gospodarze zdobyli w drugiej połowie dwa gole i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Po trzech kolejkach zespół Rakowa U-17 zgromadził 7 punktów, co daje mu 2. miejsce w tabeli. Następnym przeciwnikiem Czerwono-Niebieskich będzie Lech Poznań. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, przy Limanowskiego 83.

CLJ U-15

Pierwszy domowy mecz w bieżącym sezonie CLJ zakończył się dla Rakowa U-15 wysokim zwycięstwem. Zawodnicy z rocznika 2008 pokonali swoich rówieśników z GKS-u Katowice aż 5:0.

Czerwono-Niebiescy dominowali w meczu, prowadząc po trzech kwadransach 2:0. Gole w pierwszej części gry strzelali Uchroński i Trojanowski. W drugiej połowie bramki dorzucili rezerwowi: Wilk (dwie) i Mazanek.

Podopieczni Piotra Lenartowskiego w następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Olympic Junior Wrocław.  Mecz rozpocznie się w sobotę 3 września o 16:00.