[CLJ U-15] Czy niedziela będzie dla nas? Zapowiedź meczu: Odra - Raków

Czerwono-niebiescy po wyjazdowym zwycięstwie nad Chrobrym Głogów ponownie zagrają na terenie rywala. Tym razem zmierzymy się w Opolu z tamtejszą Odrą.

Przed niedzielną konfrontacją wydaje się, że to częstochowianie będą faworytem. Pierwszą przesłanką do tej tezy jest wynik z Limanowskiego. Raków pokonał wówczas Odrę 4:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Mateusz Głowiński (x2), Dominik Cieślak i Łukasz Kabaj. 

 

Po drugie w tabeli to podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego mają dużą przewagę nad Odrą. Nasza ekipa zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 27 punktów. Z kolei opolanie są na przedostatniej lokacie i do czerwono-niebieskich tracą aż 20 punktów. 

 

- Na pewno jedziemy po trzy punkty. Wygraną z Chrobrym udowodniliśmy, że porażka z Zagłębiem była wypadkiem przy pracy. Według mnie jesteśmy lepszym zespołem, co udowodniliśmy w pierwszym spotkaniu. Jednak nie lekceważymy rywala, bo nikt nam nie odda za darmo trzech punktów. Musimy zagrać "swoją piłkę". Jesteśmy w górnej części tabeli, czyli spełniliśmy nasze założenia przed sezonem, ale chcemy być jak najwyżej dlatego liczą się kolejne zwycięstwa - mówi przed spotkaniem wychowanek Rakowa Kacper Kotala. 

 

W jakich nastrojach będą wracac z opolszczyzny nasi zawodnicy? Przekonamy się o tym wczesnym popołudniem. Początek konfrontacji o godzinie 11, a najświeższe informacje z Opola znajdziecie na naszym Twitterowym profilu: https://twitter.com/AkademiaRakow