[CLJ U-15] Nasi zawodnicy wygrywają w Zielonej Górze

W meczu inauguracyjnym CLJ U-15 Czerwono-Niebiescy wygrali z beniaminkiem TS Przylep Zielona Góra 2:1.

Podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego spotkanie rozstrzygnęli w pierwszej połowie. Raków do przerwy prowadził 2:0 po bramkach Mateusza Głowińskiego i Kacpra Marszalika. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem w drugiej połowie.

Piotr Lenartowski (trener, U-15): Było to dla nas trudne spotkanie. W pierwszej połowie byliśmy drużyną dominującą i zasłużenie prowadziliśmy 2:0. W drugiej części popełniliśmy więcej błędów przez co przeciwnik strzeilił bramkę kontaktową i nerwowo było w samej końcówce spotkania. Cieszy na pewno zwycięstwo, jednak co do samej gry, to jest kilka aspektów, które musimy poprawić.

TS Przylep Zielona Góra - Raków U-15 1:2 (0:2)