[CLJ U-15] Odrabiamy zaległości. Raków jedzie do Wrocławia.

W najbliższą środę zawodnicy Rakowa U-15 zmierzą się w zaległym meczu Centralnej Ligi Juniorów ze Śląskiem Wrocław.

Częstochowianie to aktualny lider grupy C. Podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego wygrali wszystkie dotychczasowe cztery mecze. Czerwono-Niebiescy mają tyle samo punktów co Zagłębie Lubin, ale nasza ekipa ma lepszy bilans bramkowy. W ostatniej kolejce Raków pokonał 3:0 Przylep Zielona Góra.

Z kolei Śląsk w rundzie wiosennej rozegrał trzy spotkania. Dwa wygrał i jedno przegrał. W weekend wrocławianie na wyjeździe rozgromili Rozwój Katowice 8:0.

W poprzedniej rundzie w stolicy województwa dolnośląskiego padł remis 1:1. Gospodarze zdobyli bramkę w końcówce pierwszej połowy, a jej autorem był Dominik Gregorski. Wyrównanie dał nam w 47. minucie Mateusz Głowiński.

Z kolei pod Jasną Górą Czerwono-Niebiescy wygrali 3:1. Na listę strzelców wpisali się po stronie Rakowa: Łukasz Kabaj i Mateusz Głowiński (x2). Z kolei po stronie rywali trafienie zanotował Dawid Graczyk.

Początek zaległego spotkania 3. kolejki CLJ U-15 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa o godzinie 11.30.