[CLJ U-17] Batalia o finał cz. 2

W niedzielę o godzinie 17 Czerwono-Niebiescy zmierzą się w meczu rewanżowym z SMS-em Łódź, a stawką będzie awans do finału CLJ U-17.

W pierwszym meczu górą byli nasi rywale, którzy na Limanowskiego wygrali 1:0. Jednak w szeregach Rakowa panuje przekonanie, że losy rywalizacji można rozstrzygnąć na korzyść Czerwono-Niebieskich. - Jedziemy do Łodzi zwyciężyć. Nie interesuje nas dogrywka czy rzuty karne. Chcemy wyraźnie pokonać SMS. Każda porażka motywuje nas do dodatkowej walki dlatego jestem przekonany, że moi koledzy i ja rozstrzygniemy rywalizację na naszą korzyść - mówił po pierwszym spotkaniu Marcin Orzechowski, obrońca Rakowa. 

 

Zwycięzca rywalizacji w środę w Ząbkach zmierzy się o złoty medal Mistrzostw Polski CLJ U-17. W drugiej parze grają Lech Poznań i Cracovia. W pierwszym meczu górą był "Kolejorz", który wygrał z "Pasami" 3:0. 

 

Początek spotkania SMS Łódź - Raków o godzinie 17, a najświeższe informacje z tego pojedynku będą dostępne na naszym profilu twitterowym: http://twitter.com/AkademiaRakow