[CLJ U-17] Porażka z Rozwojem

Podopieczni trenera Sebastiana Rybaka w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów przegrali z Rozwojem Katowice 1:3.

Spotkanie od początku nie ułożyło się po myśli Czerwono-Niebieskich. Już w 8. minucie Maksymilian Zieliński pokonał Jakuba Rajczykowskiego. Był to jedyny gol w pierwszej połowie.

Po zmianie stron nadzieję na korzystny rezultat przywrócił Mateusz Niedziałkowski, który trafił do siatki w 69. minucie. Jednak gospodarze bardzo szybko odpowiedzieli za sprawą bramki Oliwiera Kwiatkowskiego nieco ponad kwadrans przed końcem spotkania. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców raz jeszcze w 85. minucie.

Ostatecznie Rozwój wygrał 3:1. Nasz zespół aktualnie zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Prowadzi Górnik Zabrze, który zgromadził 5 oczek więcej.

Rozwój - Raków 3:1 (1:0)

1:0 - Maksymilian Zieliński 8.

1:1 - Mateusz Niedziałkowski 69.

2:1 - Oliwier Kwiatkowski 73.

3:1 - Oliwier Kwiatkowski 85.

Raków: Rajczykowski (46. Bomba) - Waryś (67. Krajewski), Niedziałkowski, Makarski (55. Kucharczyk), Sławuta, Skupień, Dylikowski (67. Cnotalski), Długosz (55. Malamis), Orzechowski, Wireński, Kitowski.