[CLJ] W grze o pierwsze wrześniowe punkty

Rozpoczął się rok szkolny, a 3 września rozpoczyna następna seria gier Centralnej Ligi Juniorów. Drużyny Rakowa zmierzą się w weekend z Arką Gdynia, Lechem Poznań i Olympic Junior Wrocław.

CLJ U-19 

 

Po pewnym zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław, podopieczni Adama Studnickiego zajmują trzecie miejsce w lidze.  W najbliższą niedzielę czeka ich wyjazdowy mecz z 10. w tabeli Arką Gdynia. W ubiegłym sezonie Raków U-19 wrócił z Gdyni bez punktów po porażce 0:1. W niedzielę 4 września Czerwono-Niebiescy zawalczą, by tegoroczną wyprawę wspominać lepiej. Mecz zaplanowano na godzinę 11:00. 

 

CLJ U-17 

 

Zawodnicy prowadzeni przez Sebastiana Żebrowskiego po trzech kolejkach są wiceliderem tabeli, a Warta Poznań wyprzedza ich tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. W 4. kolejce drużynie Rakowa U-17 przyjdzie zmierzyć się w domowym meczu z Lechem Poznań. Zespół z Wielkopolski zajmuje 6. miejsce w lidze, tracąc do Czerwono-Niebieskich zaledwie punkt.  

 

W ubiegłym sezonie drużyny Rakowa i Lecha rywalizowały w innych grupach. Sobotnie spotkanie będzie ich pierwszą konfrontacją w tej kategorii wiekowej i rozpocznie się o 15:00. 

 

 

 

CLJ U-15 

 

Po wygranej 5:0 z GKS-em Katowice, podopieczni Piotra Lenartowskiego poszukają zwycięstwa we Wrocławiu. W sobotę Raków U-15 zagra na wyjeździe z beniaminkiem ligi – Olympic Junior Wrocław. 

 

Wrocławianie w dwóch pierwszych kolejkach zanotowali zwycięstwo i porażkę. Warto wspomnieć, iż tym zwycięstwem była derbowa wygrana ze Ślaskiem Wrocław. Raków Częstochowa i Olympic Junior Wrocław znajdują się na 3. i 4. miejscach w ligowej klasyfikacji. Mecz zostanie rozegrany we Wrocławiu i rozpocznie się o 16:00.