[CLJ] Weekend w delegacji

Intensywnie zapowiada się piłkarski weekend w Centralnej Lidze Juniorów. Ciekawie zapowiedza się mecz zespołu U-17, który będzie walczył o utrzymanie pozycji lidera.

CLJ U-18 SKS Gwarek Zabrze - Raków Częstochowa

 

Podopiecznych Marcina Salamona czeka kolejny weekend w Zabrzu. Tydzień wcześniej zawodnicy Rakowa musieli uznać wyższość piłkarzy tamtejszego Górnika. Jedynego gola dla Czerwono-Niebieskich strzelił Szymon Cuber.

 

Tym razem zespół grający w CLJ U-18 zawalczy o komplet punktów z zabrzańskim Gwarkiem. Rywal Rakowa to czerwona latarnia ligi. Gwarek z dorobkiem 11 punktów zamyka ligową stawkę. Początek meczu w sobotę 26 marca o 12:00

 

CLJ U-17 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

 

Zespół U-17 piastuje pozycję lidera i taki stan rzeczy będzie chciał utrzymać w mecz ze Śląskiem Wrocław. Do spotkania z wrocławianami podopieczni Adam Studnickiego przystąpią po okazałym zwycięstwie nad Odrą Opole. Królem polowania był Mateusz Głowiński, który zdobył dwie bramki.

 

Śląsk z dorobkiem 3 punktów zajmuje 5. miejsce w tabeli. Początek meczu w sobotę 26 marca o godzinie 16:00

 

CLJ U-15 FC Wrocław Adcademy - Raków Częstochowa

 

Weekend w stolicy Dolnego Śląsk spędzą także podopieczni Tomasza Ligudzińskiego. Zespół U-15 zmierzy się z FC Wrocław Academy - 6. drużyną Centralnej Ligi Juniorów.

 

W poprzedniej kolejce Raków pokonał 3:0 Zagłębie Lubin, a gole strzelali Kryst, Grabowski i Sajdak. Pierwszy gwizdek we Wrocławiu punktualnie o 14:00 w niedzielę 27 marca.