[CLJ] Weekend z jednym punktem

Niestety w miniony weekend nie udało się wygrać żadnej z drużyn Rakowa występujących na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów.

U-18

W sobotnie popołudnie Raków U-18 uległ Zagłębiu Lubin 0:3. Drużyna Marcina Salamona mierzyła się z trudnym przeciwnikiem. Wyjazdowy mecz z Zagłębiem od początku się nie układał. W 24. minucie gospodarze zdobyli bramkę z rzutu karnego. Po przerwie "Miedziowi" zdołali w ciągu 10 minut dwukrotnie pokonać Huberta Muszyńskiego. Czerwono-Niebiescy starali się gonić wynik, lecz ten nie uległ już zmianie.

U-17

Zespół CLJ U-17 przegrał wyjazdowy mecz z Górnikiem Zabrze 1:3. W 14. minucie Górnik wyszedł na prowadzenie po skutecznym karnym. Już trzy minuty później wyrównał Nikodem Kitowski. Górnik Zabrze wyszedł na prowadzenie w 50. minucie. W 68. piłkarze Górnika podwyższyli na 3:1, ustalając wynik meczu. Mimo porażki drużyna Adama Studnickiego w dalszym ciągu lideruje grupie C CLJ U-17.

U-15

Najmłodsza drużyna Rakowa zdobyła w swoim meczu punkt. Czerwono-Niebiescy w wyjazdowym meczu z Rekordem Bielsko-Biała zremisowali 1:1. Zawodnicy U-15 stracili bramkę po rzucie karnym. Stało się to jeszcze szybciej niż w przypadku starszych kolegów – już w 8 minucie. Do przerwy gospodarze nie oddali prowadzenia. Zmiana wyniku nastąpiła dopiero w 66. minucie gry. Mras celnie dograł do Kamila Małoty, który zdobył wyrównującego gola. Piłkarze Tomasza Ligudzińskiego pozostają w rundzie wiosennej niepokonani.