[CLJ] Wygrana z Polonią Warszawa w rozgrywkach U-18!

Kolejny emocjonujący weekend w Centralnej Lidze Juniorów za nami. Ze zwycięstwa mogła cieszyć się drużyna U-18, punktami podzielił się zespół U-17, a najmłodsi musieli uznać wyższość przeciwników.

Porażkę na własnym boisku zanotowali nasi zawodnicy w rozgrywkach U-15. Podopieczni trenera Piotra Bartyzela musieli uznać wyższość Akademii KGHM Zagłębie 1:3. Jedyną bramkę dla Czerwono-Niebieskich zdobył Tobiasz Mras.

Raków Częstochowa - Akademia KGHM Zagłębie 1:3 (0:1)

Z punktem z Lubina wróciła drużyna U-17. Zespół prowadzony przez Adama Studnickiego 1:1 zremisował z Akademią KGHM Zagłębie. Częstochowian na prowadzenie wyprowadził Patryk Malamis i to Raków do przerwy prowadził 1:0. Gospodarze w drugiej połowie zdołali jednak doprowadzić do wyrównania.

Akademia KGHM Zagłębie - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)

Z kompletu punktów mogła cieszyć się nasza najstarsza drużyna w rozgrywkach CLJ. Podopieczni trenera Marcina Salamona w wyjazdowym starciu pokonała Polonię Warszawa 3:2. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Krystian Szymocha. Czerwono-Niebiescy bardzo dobrze weszli w drugą część spotkania i za sprawą Mateusza Niedziałkowskiego oraz Miłosza Roguli objęli dwubramkowe prowadzenie. Polonia zdołała zniwelować straty, ale trzy punkty powędrowały na konto Rakowa.

Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 2:3 (1:1)