[CLJ] Wyjazdowa sobota!

Wszystkie trzy drużyny Rakowa grające na szczeblu CLJ rozegrają swoje mecze na obcych stadionach. Przed młodzieżowcami Rakowa emocjonujące, pełne walki sobotnie popołudnie.

U-18 

 

Wygrana w ostatniej kolejce podniosła zarówno morale, jak i pewność siebie drużyny Marcina Salamona. Czerwono-Niebiescy po elektryzującej końcówce pokonali SMS Łodź 2:1 i zajmują bezpieczną 11. lokatę w ligowej klasyfikacji. W najbliższą sobotę najstarsza z juniorskich drużyn Rakowa zmierzy się w wyjazdowym pojedynku ze Śląskiem Wrocław. W rozegranym przy Limanowskiego 83 spotkaniu rundy jesiennej obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a gole dla Rakowa strzelali: Tymoteusz Trzepizur i Kamil Kanior. Rewanżowy pojedynek we Wrocławiu rozpocznie się w sobotę o 12:00. 

 

U-17 

 

Również w sobotę bardzo ważny mecz czeka zawodników trenera Studnickiego. Liderujących w tabeli Czerwono-Niebieskich czeka niezwykle istotna dla końcowej klasyfikacji walka w Lubinie. Zagłębie z trzypunktową stratą zajmuje 2. miejsce w tabeli, lecz "Miedziowi" mają w do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie przeciwko imiennikowi z Sosnowca. W pierwszym starciu Rakowa z Zagłębiem dublet ustrzelił Patryk Malamis. Po jego bramkach Czerwono-Niebiescy odnieśli pewne zwycięstwo 2:0. Początek meczu w Lubinie o 12:30.  

 

U-15 

 

Podopieczni trenera Ligudzińskiego wygrali dwa ostatnie spotkania, zachowując przy tym czyste konto. W najbliższej serii gier Czerwono-Niebieskich czeka trudny wyjazd do niegościnnego Zabrza. Piłkarze Górnika w dotychczasowych 11 kolejkach nie stracili jeszcze punktu. W poprzednim meczu tych drużyn Zabrzanie wygrali w Częstochowie 6:0. Niezależnie od wyniku sobotniego spotkania, obie drużyny utrzymają swoje miejsca na ligowym podium. Mecz w Zabrzu zgodnie z terminarzem wystartuje o 13:30.