[CLJ] Wysoka wygrana, stracona szansa i przełożony mecz

Tylko dwa zespoły Rakowa rywalizujące na szczeblu CLJ rozegrały swoje mecze. Juniorzy starsi zremisowali z Lechem Poznań 1:1, a juniorzy młodsi pokonali Chemika Bydgoszcz aż 10:0. Zespół Rakowa U-15 zagra swój mecz z Zagłębiem Lubin 29 września.

CLJ U-19

Podopieczni Adama Studnickiego zremisowali sobotni mecz z Lechem Poznań. Czerwono-Niebiescy objęli prowadzenie w 41. minucie po golu Cierpiała i spokojnie utrzymywali wynik, jednak zawodnicy Kolejorza zdobyli się na skuteczny atak w ostatniej akcji meczu. Gola dającego Lechowi remis, a zarazem jeden punkt, strzelił Szymon Maza.

Po pięciu kolejkach Czerwono-Niebiescy z dorobkiem ośmiu punktów zajmują 7. miejsce w tabeli. W następnej kolejce juniorzy starsi Rakowa zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków.

CLJ U-17

Drużyna Rakowa U-17 w minionej kolejce mierzyła się z ostatnim zespołem w tabeli – Chemikiem Bydgoszcz. Zawodnicy z Kujaw nie będą tego dnia wspominali zbyt dobrze, gdyż przegrali 0:10. Podopieczni Sebastiana Żebrowskiego prowadzili 4:0 już do przerwy, a z upływem minut konsekwentnie powiększali tylko przewagę.

Dubletami popisali się: debiutujący Chruściński, Szczepaniak i GIbała, a po golu dorzucili: Siwkowski, Grabowski, Mras i Jurasik. Czerwono-Niebiescy po tej kolejce objęli pozycję lidera, z punktem przewagi nad Pogonią Szczecin.

W szóstej serii gier juniorzy młodsi Rakowa zagrają przy #L83 z Rekordem Bielsko-Biała.

CLJ U-15

Mecz podopiecznych Piotra Lenartowskiego został przełożony na 29 września ze względu na powołanie pięciu graczy Rakowa do reprezentacji Polski U-15, która rozgrywa turniej UEFA Development w Sarajewie.