[CLJ] Z liderem i o podtrzymanie udanej serii - zapowiedź weekendu

Przed nami kolejna dawka emocji w Centralnej Lidze Juniorów. Zespół U-18 zagra z liderem rozgrywek - MKS-em Polonia Warszawą, a drużyna U-17 zawalczy o podtrzymanie zwycięskiej serii. Mecz najmłodszej drużyny został przełożony.

U-18 

 

Najstarsza z naszych drużyn, prowadzona przez trenera Marcina Salamona zagra w sobotnie popołudnie przed własnymi kibicami z liderem rozgrywek – MKS-em Polonia Warszawa. Czerwono-Niebiescy znajdują się aktualnie na 7. miejscu w tabeli. W rundzie jesiennej udało się nam pokonać w Warszawie Polonię 3:2 po bramkach Krystiana Szymochy, Mateusza Niedziałkowskiego oraz Miłosza Roguli. Pierwszy gwizdek przy Limanowskiego 83 o 14.00. 

 

U-17 

 

Zespół Adama Studnickiego zagra o przedłużenie serii bez porażki. Raków w tabeli rundy wiosennej CLJ U-17 plasuje się na 2. miejscu. Czerwono-Niebiescy w sobotę podejmą lidera - Zagłębie Lubin.  W rundzie jesiennej zwycięstwo odnieśli rywale. Drużyna z Dolnego Śląska, to ostatnia ekipa, której udało się pokonać podopiecznych trenera Studnickiego. Początek sobotniego meczu o godzinie 17.00. 

 

U-15 

 

Niestety nie odbędzie się mecz Rakowa U-15 z Gwarkiem Zabrze. Zaplanowane na sobotę spotkanie zostało przełożone na prośbę zespołu z Zabrza. Zmiana terminu spowodowana jest powołaniami do młodzieżowych reprezentacji zawodników Górnika. Podopieczni Tomasza Ligudzińskiego zmierzą się z rywalem z Górnego Śląska 27 kwietnia.