[CLJ] Znamy przeciwników Rakowa

Pierwszy raz w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów wystąpią trzy drużyny Rakowa. Nasze zespoły poznały rywali, z jakimi będziemy rywalizować.

Najmłodsza ekipa U-15 w poprzednich rozgrywkach zajęła 2 miejsce w grupie C, ustępując Zagłębiu Lubin. Z kolei na dwóch ostatnich lokatach uplasowały się TS Przylep Zielona Góra i Rozwój Katowice i to te drużyny przynajmniej na jedną rundę żegnają się z Centralną Ligą Juniorów. W ich miejsce awansował Górnik Zabrze i Odra Opole. 

 

Pełna lista uczestników grupy C CLJ U-15: 

1. Zagłębie Lubin
2. Raków Częstochowa
3. Śląsk Wrocław
4. Wrocław Academy
5. Miedź Legnica
6. GKS Katowice
7. Odra Opole
8. Górnik Zabrze
 
 
Niewątpliwie największy sukces osiągnęła drużyna U-17, która wygrała swoją grupę i awansowała do strefy medalowej. Nowymi zespołami, z jakimi będą rywalizować Czerwono-Niebiescy to Odra Opole i Miedź Legnica, które zajęły miejsca Rozwoju Katowice i Lechii Zielona Góra. 
 
 
Pełna lista uczestników grupy C CLJ U-17: 
 
1. Raków Częstochowa
2. Górnik Zabrze
3. Ruch Chorzów
4. Śląsk Wrocław
5. GKS Tychy
6. Zagłębie Lubin
7. Odra Opole
8. Miedź Legnica
 
 
Najstarszy nasz rocznik wygrał Ligę Makroregionalną i w sezonie 2021/22 będzie beniaminkiem w CLJ U-18. Tutaj forma rozgrywek jest inna niż w młodszych rocznikach. Jest jedna liga szesnastozespołowa, która rywalizuje ze sobą przez cały sezon. Mistrza poznamy więc po 30 kolejkach. Z ligi spadają cztery najsłabsze ekipy. Do CLJ U-18 oprócz Rakowa awansowali: Polonia Warszawa, Warta Poznań i Stal Rzeszów. 
 
 
Pełna lista uczestników CLJ U-18: 
 
1. Pogoń Szczecin
2. TS Wisła Kraków SA
3. Śląsk Wrocław
4. Zagłębie Lubin
5. Górnik Zabrze
6. Legia Warszawa
7. Lech Poznań
8. Cracovia
9. Gwarek Zabrze
10. Jagiellonia Białystok
11. SMS Łódź
12. Arka Gdynia
13. MKS Polonia Warszawa
14. Warta Poznań
15. Raków Częstochowa
16. Stal Rzeszów