Co musisz wiedzieć przed meczem Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław?

W poniedziałek, 21 października, Raków Częstochowa zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy. Przygotowaliśmy dla Was komplet informacji, które ułatwią Wam przejazd do Bełchatowa oraz poruszanie się po GIEKSA Arenie.

Informacje dotyczące wyjazdu organizowanego przez klub na mecz Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław:   

 

GDZIE? Miejscem zbiórki i wyjazdu jest parking przy byłym markecie “Intermarche” przy ulicy Lipowej (za “Biedronką”)  

 

O KTÓREJ? Zbiórka przed wyjazdem na mecz została zaplanowana na godzinę 15:00 (wyjazd o 15:05)  

 

- wejście do autokaru możliwe będzie jedynie za okazaniem biletu przejazdu oraz dowodu tożsamości  

 

- nie ma możliwości rezerwacji konkretnych miejsc w autokarze  

 

- autokary ruszą, kiedy wszystkie miejsca w nich zostaną zajęte  

 

- przejazd bezpośrednio z Częstochowy pod sam stadion w Bełchatowie (brak postojów)  

 

- powrót do Częstochowy będzie odbywał się tymi samymi autokarami, kibice zobowiązani są okazać bilet przejazdu oraz zająć te same miejsca  

 

- autokary wyjadą do Częstochowy najpóźniej 20 minut po zakończeniu spotkania   - przejazd bezpośrednio spod stadionu w Bełchatowie do Częstochowy (bez postojów)

 

- w Częstochowie można wysiadać na trzech przystankach: na parkingu przy M1 (ul. Kisielewskiego 8/16), przy ul. Focha oraz na parkingu przy byłym markecie "Intermarche" przy ul. Lipowej, gdzie zakończy się wyjazd  

 

Wybierając się na stadion, koniecznie zabierzcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość, który pozwoli Wam wejść na odpowiednią trybunę.

 

Na teren GIEKSA Areny zabronione jest wnoszenie broni, noży, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych oraz przedmiotów, których można użyć, jako broń, profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer wideo, dronów, a także kasków, parasolek, butelekuszek, wskaźników laserowych, megafonów i innych urządzeń emitujących dźwięk.    

 

Przypominamy również, że na stadionie panuje całkowity zakaz papierosów zwykłych oraz elektronicznych.   

 

Kasy stadionowe w Bełchatowie będą otwarte od godziny 12.00.

 

Bramki GIEKSA Areny będą otwarte od godziny 16:30. Przybądźcie na stadion wcześniej, aby uniknąć niepożądanego stresu i głośno dopingujcie Czerwono - Niebieskich w walce o zwycięstwo!

 

Od godziny 16:30 do końca spotkania między sektorami B i C (w rogu trybun) ustawione będzie stoisko naszego sklepu. Tylko w poniedziałek, 21 października, w trakcie meczu ze Śląskiem Wrocław koszulki treningowe z krótkim rękawem kupicie w cenie 49 złotych.