Concordia Knurów - Raków II 2:3 (0:2)

Rezerwy Rakowa pokonały na wyjeździe Concordię Knurów 3:2 w meczu 28. kolejki IV ligi.

Częstochowianie objęli prowadzenie w 15 minucie po bramce Bartłomieja Płatkowskiego. Na 2:0 podwyższył Tomasz Żurawski. Po zmianie stron padła kolejna bramka dla Rakowa. Jej autorem był wprowadzony w przerwie za Sebastiana Dobosza - Paweł Nocuń. Kiedy wydawało się, że czerwono-niebiescy pewnie dowiozą zwycięstwo do końca, gospodarze się przebudzili.

W 62 gola dla Concordii zdobył Szewczyk. Natomiast kilkadziesiąt sekund przed końcem regulaminowego czasu gry kontaktową bramkę zdobył Mawo. Na więcej knurowian stać już nie było i to podopieczni Macieja Strożka mogli cieszyć się z trzech punktów.

Do zakończenia rozgrywek w I grupie śląskiej IV ligi pozostały dwie kolejki. Raków II zagra na swoim boisku kolejno z Gwarkiem Tarnowskie Góry i Fortuną Gliwice.

Częstochowianie obecnie zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli i mają w swoim dorobku 41 punktów.

Concordia Knurów - Raków II Częstochowa 2:3

Bramki:
15' - Płatkowski 0:1
33' - Żurawski 0:2
48' - Nocuń 0:3
62' - Szewczyk 1:3
89' - Mawo 2:3

CONCORDIA: Widera - Zabawczuk, Śliwa, Jaroszewski, Karwowowski, Kempa, Żyrkowski, Gałach (50. Mawo), Spórna (82' Charczenko), Szewczyk, Młynek.
RAKÓW II: Stępień - Pluta, Krupa, Płatkowski, Trzepizur, Serafin, Skowronek (83' Jaworski), Żurawski, Porochnicki (80' Kasprzyk), Dobosz (46' Nocuń), Kierat.