Coraz mniej biletów na mecz z Legią Warszawa!

Biletów na półfinał Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa zostało już bardzo niewiele. W środę, 6 kwietnia o godzinie 10:00 w sprzedaży pojawi się garstka pojedynczych wejściówek na środowy mecz z Legią, które pozostały ze zwrotów oraz nie zostały zakupione przez osoby posiadające karnet.

Bilety będzie można nabyć online pod adresem BILETY.RAKOW.COM, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz kasach biletowych przy Limanowskiego 83 (wejście od strony pętli tramwajowej) również od godziny 10:00. 

 

Przypominamy, że w sprzedaży wciąż dostępne są także dwupaki na pucharowy mecz z Legią Warszawa oraz niedzielny (10.04) ze Śląskiem Wrocław w ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Możliwość zakupu pojedynczego biletu na mecz ze Śląskiem pojawi się po zakończeniu spotkania z Legią. 

 

Ponadto w niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna, który rozegramy przy Limanowskiego 83 w niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 15:00. 

 

Do zobaczenia przy #L83!