"Czerwono-niebieska krew". Nowe koszulki meczowe Rakowa!

Raków Częstochowa i 4F prezentują nowe stroje meczowe, w których "Medaliki" będą występować w sezonie 2022/2023!

Czerwono-niebieska krew wypełnia nasze serca i ciała, sprawiając, że wszyscy jesteśmy jednością. Nieważne, czy dobrze znasz klubową historię, czy stawiasz pierwsze kroki, kibicując ukochanej drużynie. Każdy z nas nosi barwy z dumą! Wspólnie z nowym partnerem technicznym inaugurujemy kampanię "W naszych żyłach płynie czerwono-niebieska krew", a jej pierwszym elementem są nowe stroje meczowe w klubowych barwach.

 

 

Koszulka meczowa na sezon 2022/2023 nosi wzór tętniący życiem oparty na szacie graficznej, która towarzyszyć nam będzie na co dzień przez cały nadchodzący sezon. Podobnie jak kolekcja marki 4F, koszulka została wyprodukowana w Polsce i wykonana z najwyższej jakości materiału. Jest elastyczna i świetnie przepuszcza powietrze, nie gromadząc przy tym wilgoci. Dzięki technologii 3D HIGHCREST herb klubu umieszczony na sercu prezentuje się jeszcze lepiej i oddaje najdrobniejsze szczegóły.

 

 

Na koszulce wyjazdowej dominuje kolor bieli przeplatanej szarością. Na krańcach rękawków znajdują się czerwono-niebieskie krawędzie. W podobnej kolorystyce zaprojektowany został kołnierzyk.

 

 

Gdzie kupisz nowe stroje meczowe?

- online: SKLEP.RAKOW.COM

- Raków FanStore przy stadionie, ul. Limanowskiego 83 (od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00)

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej, Al. Wojska Polskiego 207 (od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00)

 

#MEDALIKI | #4Fteam