"Czerwono-Niebieska Lekcja" z Bartoszem Nowakiem i Antonisem Tsiftsisem

Początek roku szkolnego to powrót Czerwono-Niebieskiej Lekcji. W pierwszych powakacyjnych zajęciach wzięli udział Bartosz Nowak i Antonis Tsiftsis, którzy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Częstochowie.

"Nowy" opowiedział o początkach kariery i sukcesach, które zdobył z klubem w poprzednim sezonie. Z kolei "Tsif", który zadebiutował w Rakowie kilka tygodni temu w meczu z PGE FKS Stalą Mielec, teraz przedstawił się uczniom częstochowskiej podstawówki. Dzieci mogły zadać pytania piłkarzom, a te dotyczyły przede wszystkim pierwszych kroków na boisku. Antonis opowiedział, jak zaczynał chodzić na boisko z ojcem, a Bartosz tłumaczył, jak na piłkarzy działa pozytywna energia tworzona przez kibiców na Limanowskiego.

 

Czerwono-Niebieska Lekcja nie zakończyła się tylko na wspólnym zdjęciu i autografach. Uczniowie otrzymali także pakiety gadżetów, które przekazał Ambasador Rakowa w dzielnicy Gnaszyn - Aleksander Błaszczyk. Dzieci dostały plany lekcji oraz przybory szkolne. 

 

Aby obejrzeć galerię zdjęć, kliknij TUTAJ.

  

Chcesz, żeby piłkarze Rakowa odwiedzili Twoją szkołę? Napisz do nas na [email protected]