"Czerwono-Niebieska Lekcja" z Olivierem Sukiennickim

Pierwsza, historyczna "Czerwono-Niebieska Lekcja", w której wziął udział piłkarz Rakowa już jako mistrz Polski. Olivier Sukiennicki spotkał się uczniami ZSP w Ostrowach nad Okszą.

10 maja, cztery dni po zdobyciu tytułu mistrza Polski, Olivier Sukiennicki i Rycerz Medalik gościli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostrowach nad Okszą. To placówka pełna czerwono-niebieskich kibiców, którzy dopingują Raków nie tylko w Częstochowie, ale także na meczach wyjazdowych w tym, chociażby podczas finału Fortuna Pucharu Polski.

 

Olivier Sukiennicki opowiedział uczniom o swojej dotychczasowej karierze, pobycie w akademiach takich klubów jak Manchester City oraz West Bromwich Albion. Podpieczeni ZSP w Ostrowach nad Okszą pytali także to, komu kibicuje z klubów światowego topu, z kim ma najlepsze relacje w szatni, czy był kiedyś kapitanem w zespole. "Suknia" opowiedział również, ile godzin drużyna Rakowa spędza na treningach oraz o diecie sportowca.

 

 

Młody pomocnik rozdawał autografy i pozował do zdjęć, a dla najmłodszych uczniów ZSP przygotował krótki trening. W rolę bramkarza wcielił się Rycerz Medalik. W "Czerwono-Niebieskiej Lekcji" wzięło udział ponad 200 uczniów.

 

Aby obejrzeć fotorelację, kliknij TUTAJ.

 

Przed nami kolejne Czerwono-Niebieskie Lekcje! Do zobaczenia w Twojej szkole.

 

---

 

Chcesz, żeby piłkarze Rakowa odwiedzili Twoją szkołę? Napisz do nas na [email protected]