Czerwono-Niebieska Lekcja z Sebastianem Musiolikiem

Za nami kolejna "Czerwono-Niebieska Lekcja". Tym razem Sebastian Musiolik odwiedził Miejskie Przedszkole nr 15, gdzie opowiedział o emocjach związanych z Pucharem Polski. "Musiol" wziął także udział w zajęciach plastycznych.

Sebastian Musiolik wchodzący do budynku Miejskiego Przedszkola nr 15 mógł liczyć na gromkie oklaski. Napastnik Rakowa opowiedział dzieciom o tym, jak wygląda praca piłkarza. Udzielał wskazówek i rad przedszkolakom, którzy marzą o reprezentowaniu Rakowa.

 

Piłkarz przywiózł wraz ze sobą Puchar Polski zdobyty 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. "Musiol" opowiedział o emocjach, które towarzyszyły mu podczas meczu z Lechem Poznań. Dzieci otrzymały od Sebastiana pamiątkowe karty z autografem. Nie mogło zabraknąć także wspólnych zdjęć. 

 

 

Następnie przedszkolaki za pomocą plasteliny ozdabiały papierowe piłki. Sebastian Musiolik także usiadł między dziećmi i ozdobił futbolówkę w piękne, czerwono-niebieskie barwy!

 

 

"Czerwono-Niebieska Lekcja" to projekt skierowany do szkół i przedszkoli. Jeśli chcesz zaprosić piłkarzy Rakowa Częstochowa do swojej placówki, napisz do nas na [email protected]. Do zobaczenia!