"Czerwono-Niebieska Lekcja" ze Startosem Svarnasem i Milanem Rundiciem

Za nami kolejna "Czerwono-Niebieska Lekcja"! Startos Svarnas i Milan Rundić spotkali się z młodzieżą uczącą się w Zespole Szkół im. Jana Kochanowskiego - jednej z największych szkół w Częstochowie.

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego to jedna z największych i najstarszych szkół w Częstochowie. W placówce, która powstała w 1921 roku jako Szkoła Handlowa, uczy się 845 uczniów. Chętnych było więcej niż miejsc! Nie wszyscy zmieścili się w sali sportowej, w której odbyła kolejna Czerwono-Niebieska Lekcja.

 

Finalnie ze Startosem Svarnasem i Milanem Rundiciem spotkało się 320 uczniów. Obrońcy opowiedzieli o swojej karierze, aklimatyzacji w Częstochowie oraz celach sportowych na najbliższe tygodnie. Po tej części nastąpił quiz. Jakie było pierwsze trofeum Milana w Rakowie? Czym jeździł Stratos w filmie prezentującym jego wykupienie z AEK-u Ateny? Uczniowie poradzili sobie z każdym pytaniem!

 

W następnej części role się odwróciły. Młodzież ucząca się w ZS im. Kochanowskiego mogła zadawać pytania piłkarzom Rakowa. Uczniowie dowiedzieli się, że żona Milana Rundicia bardzo dobrze gotuje, oraz że Startosowi podoba się w Częstochowie. 

 

Całość domknęły wspólne zdjęcia i autografy.

 

Aby obejrzeć fotorelację, kliknij TUTAJ.

 

Przed nami kolejne Czerwono-Niebieskie Lekcje! Do zobaczenia w Twojej szkole.

---

Chcesz, żeby piłkarze Rakowa odwiedzili Twoją szkołę? Napisz do nas na [email protected]