Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy | #GORRCZ

Przed nami 35. kolejka PKO Ekstraklasy, w której podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja kartkowo-zdrowotna w naszej drużynie.

Trwa rehabilitacja Marko Poletanovicia, który zmaga się z kontuzją ścięgna Achillesa. Intensywnym zabiegom poddawany jest Piotr Malinowski, który doznał urazu pięty w meczu z Koroną Kielce.


Kończy się kolejny tydzień ciężkiej pracy, który przybliża Miłosza Szczepańskiego do powrotu do treningów. Przypomnijmy - 18 maja Szczepan przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła. Pomocnik Czerwono-Niebieskich intensywnie się rehabilituje, by wrócić do pełnej sprawności.  

 

Z trzema żółtymi kartkami do starcia z Górnikiem przystąpią Sebastian Musiolik, Fran Tudor i Kamil Piątkowski. W przypadku otrzymania napomnienia, zawodnicy ci nie będą mogli wystąpić we wtorkowym pojedynku z ŁKS-em Łódź. Jedenaście żółtych kartek na swoim koncie ma natomiast Igor Sapała. Dwunaste napomnienie będzie oznaczać absencję w dwóch kolejnych meczach ligowych.