Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #PIARCZ

Przed ostatnim meczem Rakowa w 2020 roku tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Spotkanie z Piastem Gliwice w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Gliwicach.

Miłosz Szczepański wciąż przechodzi rehabilitację po przebytej kontuzji (uszkodzone więzadło). Ponadto do gry nie są zdolni Tomas Petrasek, Giannis Papanikolaou i Ben Lederman.

 

Zarówno Tomek, jak i Giannis przechodzą rehabilitację. Kapitan Czerwono-Niebieskich rehabilituje się w Poznaniu i w Częstochowie. Przypomnijmy, że kontuzjowane kolano nie wymaga operacji, a Tomek do treningów z drużyną wróci już w styczniu. Giannis Papanikolau, który ma zwichnięty bark kontynuuje rehabilitację, która potrwa jeszcze przez kilka tygodni.        


Nieobecność Bena jest spowodowana chorobą, przez którą przechodzi. Nie jest to koronawirus.

 

Pozostali zawodnicy są gotowi do gry i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Marka Papszuna.        

 

Benowi, Giannisowi, Miłoszowi oraz Tomkowi życzymy dużo cierpliwości w powrocie do zdrowia. Wszyscy trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do treningów oraz na boisko całej Waszej czwórki!      

 

Z powodu nadmiaru żółtych kartek w meczu z Piastem nie zagra Patryk Kun. 

 

Z trzema żółtymi kartkami na koncie do niedzielnego starcia przystąpi Maciej Wilusz. W przypadku otrzymania napomnienia, nie będzie on mógł wystąpić w kolejnym ligowym spotkaniu.