Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZARK

Rozpoczyna się 33. kolejka PKO Ekstraklasy, w której podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na GIEKSA Arenie z Arką Gdynia. Początek tego spotkania zaplanowany został na piątek, na godzinę 18:00. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja kartkowo-zdrowotna w naszej drużynie.

Na problemy ze ścięgnem Achillesa cały czas narzeka Marko Poletanović. Andrzej Niewulis, który narzekał na uraz kolana, trenuje indywidualnie.

Trwa rehablitacja Miłosza Szczepańskiego, który 18 maja przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła. Pomocnik Czerwono-Niebieskich ciężko pracuje, by wrócić do pełnej sprawności.


Pozostali zawodnicy z kadry pierwszej drużyny są do dyspozycji trenera Marka Papszuna i trenują na sto procent swoich możliwości.  


Do kadry wraca Felicio Brown Forbes, który nie mógł wystąpić w meczu z Koroną Kielce ze względu na zapis w umowie transferowej zawartej między Klubami.  

 

Z trzema żółtymi kartkami do starcia z Arką Gdynia przystąpią Sebastian Musiolik, Fran Tudor i Kamil Piątkowski. W przypadku otrzymania napomnienia, zawodnicy ci nie będą mogli wystąpić w sobotnim spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Jedenaście żółtych kartek na swoim koncie ma natomiast Igor Sapała. Dwunaste napomnienie będzie oznaczać absencję w dwóch kolejnych meczach ligowych.