CZERWONO-NIEBIESKI RAPORT PRZEDMECZOWY | #RCZJAG

Przed ostatnim domowym meczem Rakowa w 2020 roku tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Spotkanie z Jagiellonią Białystok w ramach 13. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się o godzinie 17:30 na GIEKSA Arenie w Bełchatowie.

Miłosz Szczepański wciąż przechodzi rehabilitację po przebytej kontuzji (uszkodzone więzadło). Ponadto do gry z powodu urazów nie są zdolni Tomas Petrasek i Giannis Papanikolaou. Zarówno Tomek, jak i Giannis przechodzą rehabilitację.

 

Kapitan Czerwono-Niebieskich rehabilituje się w Częstochowie.  Przypomnijmy, że kontuzjowane kolano nie wymaga operacji, a Tomek do treningów z drużyną wróci już w styczniu.    

 

Giannis Papanikolau, który ma zwichnięty bark kontynuuje rehabilitację, która potrwa jeszcze przez kilka tygodni.      

 

Pozostali zawodnicy są gotowi do gry i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Marka Papszuna.      

 

Giannisowi, Miłoszowi oraz Tomkowi życzymy dużo cierpliwości w powrocie do zdrowia. Wszyscy trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do treningów oraz na boisko całej Waszej trójki!    

 

Z trzema żółtymi kartkami na koncie do meczu z Jagiellonią przystąpią Maciej Wilusz i Patryk Kun. W przypadku otrzymania napomnienia, nie będą oni mogli wystąpić w kolejnym ligowym spotkaniu.