Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZLEG

Już w sobotę, o godzinie 20.00 Czerwono-Niebiescy rozegrają swój pierwszy mecz na GIEKSA Arenie w 2020 roku. Rywalem Rakowa będzie Legia Warszawa. Jak prezentuje się sytuacja medyczna w naszej drużynie? Kto musi uważać na kartki?

W kończącym się tygodniu przygotowań do meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy, trener Marek Papszun miał do dyspozycji prawie wszystkich swoich zawodników. 

 

Z drużyną nie trenował Arkadiusz Kasperkiewicz, który narzeka na przeciążeniowy ból kolana. Uraz stawu skokowego, który wykluczył Davida Tijanicia z kadry meczowej na mecz z Lechem w Poznaniu okazał się niegroźny. Słoweniec już w czwartek trenował z zespołem. Czy to oznacza, że będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Legią? Tego dowiemy się w sobotę! 

 

Mecz Raków - Legia z trybun obejrzą trener Marek Papszun i Tomas Petrasek. Trener Papszun został ukarany przez Komisję Ligi dwoma meczami przymusowej absencji. To pokłosie czerwonej kartki, którą szkoleniowiec Czerwono-Niebieskich otrzymał w 82 minucie meczu z Lechem w Poznaniu. Nieobecność Tomasa Petraska spowodowana jest czwartą żółtą kartką, którą Czech otrzymał w 21. kolejce PKO Ekstraklasy.