Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZWIS

Przed nami 31. kolejka PKO Ekstraklasy, w której podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na GIEKSA Arenie z Wisłą Kraków. Początek spotkania w sobotę o godzinie 20:00. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja kartkowo-zdrowotna w naszej drużynie.

Na problemy ze ścięgnem Achillesa narzeka Marko Poletanović. Trwa walka z czasem i nie ma pewności, że środkowy pomocnik będzie do dyspozycji trenera na mecz z Wisłą. Andrzej Niewulis rozpoczął treningi indywidualne. Obrońca Czerwono-Niebieskich narzeka na uraz kolana. Trwa rehablitacja Miłosza Szczepańskiego, który 18 maja przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła. Pomocnik Czerwono-Niebieskich ciężko pracuje, by wrócić do pełnej sprawności. Pozostali zawodnicy z kadry pierwszej drużyny są do dyspozycji trenera Marka Papszuna i trenują na sto procent swoich możliwości.

 

W sobotnim spotkaniu nie zagra zawieszony za osiem żółtych kartek Tomáš Petrášek. Z kolei Sebastian Musiolik przystąpi do starcia z Wisłą Kraków z trzema żółtymi kartkami na koncie. W przypadku otrzymania napomnienia, nasz napastnik nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu z Koroną Kielce.