Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZZAG

W 34. kolejce PKO Ekstraklasy podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na GIEKSA Arenie z KGHM Zagłębiem Lubin. Początek tego starcia zaplanowano na sobotę, 4 lipca, na godzinę 15:00. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja kartkowo-zdrowotna w naszej drużynie.

Do treningów z drużyną wrócił Andrzej Niewulis. Na problemy ze ścięgnem Achillesa cały czas narzeka Marko Poletanović. Niepewny jest także występ Piotra Malinowskiego, który zmaga się z urazem pięty.

 

Trwa rehablitacja Miłosza Szczepańskiego, który 18 maja przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła. Pomocnik Czerwono-Niebieskich ciężko pracuje, by wrócić do pełnej sprawności.

 

Z trzema żółtymi kartkami do starcia z Zagłębiem Lubin przystąpią Sebastian Musiolik, Fran Tudor i Kamil Piątkowski. W przypadku otrzymania napomnienia, zawodnicy ci nie będą mogli wystąpić w piątkowym pojedynku z Górnikiem Zabrze. Jedenaście żółtych kartek na swoim koncie ma natomiast Igor Sapała. Dwunaste napomnienie będzie oznaczać absencję w dwóch kolejnych meczach ligowych.