Czerwono-niebieski weekend

To na pewno będzie niezwykle interesujący weekend dla wszystkich kibiców Rakowa. W piątek, sobotę i niedzielę czeka na Was wiele atrakcji. 

Już w piątek podczas Dnia Dziecka organizowanego przez jednego z naszych sponsorów - Centrum Handlowe Jagiellończycy - pojawią się nasi piłkarze: Piotr Malinowski, Tomas Petrasek i Dariusz Formella oraz trener Maciej Sikorski. Zawodnicy oraz szkoleniowiec bramkarzy będą między innymi rozdawali autografy i odpowiadali na pytania kibiców. Delegację czerwono-niebieskich spotkać będzie można od godziny 15 w łączniku przy windzie. 

W sobotę z kolei od wczesnych godzin porannych będzie nas można spotkać na Placu Biegańskiego. To właśnie tam podczas XI Targów Motoryzacyjnych - organizowanych przez Życie Częstochowy i powiatu - w czerwono-niebieskim namiocie klubowym do kupienia będą gadżety RKS-u. 

Jeżeli mowa o gadżetach to kulminacyjnym momentem soboty będzie godzina 15 i otwarcie naszego sklepu w Galerii Jurajskiej. Zapraszamy kibiców, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. W Galerii pojawi się również nasza pierwsza drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym, która oczywiście będzie do dyspozycji fanów. 

Natomiast w niedzielę zapraszamy na zakończenie sezonu Nice 1 Ligi. O godzinie 12.45 Raków w ostatnim meczu rozgrywek zmierzy się z Pogonią Siedlce. Podziękujmy naszym piłkarzom za sezon pełny emocji. Oczywiście przed rozpoczęciem spotkania na naszych najmłodszych fanów czekać będzie Sektor Rodzinny z wieloma atrakcjami. To jednak nie koniec wydarzeń związanych z naszym klubem. Po meczu ligowym na murawę wybiegną oldboje RKS-u, którzy rozegrają pojedynek charytatywny. O szczegółach tego eventu poinformujemy jutro na naszej stronie internetowej.