Czerwony i niebieski

Te dwa kolory zdominują jutro stadion przy Limanowskiego. Kibice zapowiadają, że ich sektor będzie wręcz wrzał barwą czerwonych koszulek. My do podobnego stroju zachęcamy dosłownie wszystkich, a szczególnie dzieciaki, które mogą w ten sposób sięgnąć po wspaniałe nagrody!
Te dwa kolory zdominują jutro stadion przy Limanowskiego. Kibice zapowiadają, że ich sektor będzie wręcz wrzał barwą czerwonych koszulek. My do podobnego stroju zachęcamy dosłownie wszystkich, a szczególnie dzieciaki, które mogą w ten sposób sięgnąć po wspaniałe nagrody! Wszystkim, którzy wybierają się na jutrzejszy „Dzień Otwartych Drzwi”, sugerujemy, by oprócz założenia czerwonej lub niebieskiej koszulki odnaleźli też gdzieś na dnie szafy poczciwy szalik Rakowa. – Na Limanowskiego znów dzieje się dużo dobrego. Niech więc tego dnia stadion znów będzie czerwono-niebieski, jak w niezapomnianych czasach pierwszej ligi! – apelują organizatorzy. Wczoraj wspominaliśmy, że w puli upominków i nagród, które zostaną jutro rozlosowane wśród wszystkich nabywców czerwono-niebieskich cegiełek, znajdzie się także kilkadziesiąt gadżetów związanych ze znaną na całym świecie firmą EA SPORTS. Tej nazwy nie trzeba tłumaczyć żadnemu z najmłodszych fanów sportu. EA SPORTS od lat jest producentem komputerowych gier sportowych ze słynnych serii FIFA, NBA, NHL , itd. – Domyślamy się, że oryginalny prezent od producenta ulubionych gier będzie dla dzieci naprawdę cenny – mówi Cezary Suchan, przedstawiciel Rakowa ds. promocji i marketingu. – Dlatego mamy wielką niespodziankę dla najmłodszych fanów Rakowa: część oryginalnych gier rozdamy im za darmo! Nagrody będą czekać na stoisku z cegiełkami na 20 pierwszych dzieciaków, którzy od godz. 16:00 zgłoszą się – zapewne pod opieką rodziców – ubrani w oficjalne koszulki Rakowa w rozmiarach dziecięcych, które będą miały twarz pomalowaną w czerwono-niebieskie barwy. Przypominamy, że dziecięce koszulki meczowe naszej drużyny – które od paru dni można nabyć w sekretariacie klubu – są dużo tańsze od „dorosłych” i kosztują tylko 69 zł. W niedzielę będzie je można kupić na specjalnym stoisku z gadżetami związanymi z naszym klubem. Punktu malowania twarzy szukajcie zaś w okolicach centrum zabaw z „Kangurkiem”, które zorganizowane zostanie na sztucznym boisku treningowym. A czerwono-niebieskie barwy na obu policzkach kosztować będą zaledwie 2 zł. >> Oficjalna strona „Dnia Otwartych Drzwi”