Czwarte miejsce Rakowa U9 na turnieju Pogoń Kraków Cup

Trener Patryk Czyż i jego podopieczni w miniony weekend (27.04 - 28.04) rywalizowali na turnieju Pogoń Kraków Cup. "Czerwono-Niebiescy" zajęli wysokie, czwarte miejsce.

W fazie grupowej Raków Częstochowa U9 mierzył się z pierwszą drużyną gospodarzy - Pogonią Kraków, a także z Sandecją Nowy Sącz, Varsovią Warszawa, Beniaminkiem Krosno, AP Team Gliwie i Jagiellonią Białystok. Po wygraniu pięciu z sześciu meczów, nasi młodzieżowcy zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do Ligi Mistrzów (drużyny rywalizujące o miejsca 1-6).

Raków Częstochowa U9 - Sandecja Nowy Sącz 5:2

Raków Częstochowa U9 - Pogoń Kraków I 2:1

Raków Częstochowa U9 - Varsovia Warszawa 5:1

Raków Częstochowa U9 - Beniaminek Krosno 1:3 

Raków Częstochowa U9 - Jagiellonia Białystok 5:3

W drugim dniu imprezy podopieczni trenera Patryka Czyża znaleźli się w grupie z APN GKS-em Tychy, AP Reissa, MSK Ziliną i dwiema drużynami z Krosna: Bardomedem i Beniaminkiem.

Raków Częstochowa U9 - AP Reissa 1:1

Raków Częstochowa U9 - Beniaminek Krosno 2:1

Raków Częstochowa U9 - MSK Zilina 3:3

Raków Częstochowa U9 - Bardomed Krosno 1:2

Raków Częstochowa U9 - APN GKS Tychy 3:4

Ostatecznie, "Czerwono-Niebiescy" zajęli czwarte miejsce w całym turnieju, w którym rywalizowały łącznie 24 drużyny. Zwycięzcą Pogoń Kraków Cup okazała się słowacka MSK Zilina.

rakow u9 pogon krakow cup

Czwarte miejsce dla Rakowa Częstochowa U9 wywalczyli: Polak, Graczyk, Gargano, Lewandowski, Kufel, Krygiel, Błażejak, Błaszczyk, Tomalski, Wypych, Kałuża.