Daniel Bartl: Gramy z myślą o kibicach i dla kibiców

- Wiemy, że kibice wspierają nas cały czas. Są naszym 12 zawodnikiem. Oglądają mecze i trzymają za nas kciuki przed telewizorami. W niedzielę zagramy z myślą o nich i dla nich - powiedział przed meczem 28. kolejki PKO Ekstraklasy skrzydłowy Czerwono-Niebieskich Daniel Bartl.

W niedzielę podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się z ŁKS-em Łódź. Zeszłoroczny bilans spotkań z drużyną z Łodzi nie jest dla nas korzystny.


- Wiem, że nie wygraliśmy z ŁKS-em w 2019 roku, ale dziś czujemy się znacznie mocniejsi. Wiemy jak mamy grać. Za nami wiele treningów i analiz. Znamy mocne i słabe strony naszego rywala i musimy to wykorzystać. Jeżeli zrealizujemy założenia taktyczne, które przedstawił nam sztab szkoleniowy, to o końcowy wynik będziemy spokojni - powiedział Danny.  


W spotkaniu inaugurującym powrót na boiska PKO Ekstraklasy, Raków zremisował ze Śląskiem we Wrocławiu (1:1). 


- Po meczu we Wrocławiu czuliśmy się źli, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Z drugiej strony kolejny raz pokazaliśmy, że z każdym możemy wygrać. Nie ma już we mnie złości, ale jestem zdeterminowany, by zagrać w górnej ósemce. To marzenie nas wszystkich, a droga do tego jest prosta: musimy wygrywać - dodał.
Do 19 czerwca mecze ligowe odbywają się bez udziału publiczności. Jak to wpływa na drużynę?  

- Wiemy, że kibice wspierają nas cały czas. Są naszym 12 zawodnikiem. Oglądają mecze i trzymają za nas kciuki przed telewizorami. W niedzielę zagramy z myślą o nich i dla nich - zakończył Bartl