Daniel Bartl zawodnikiem Rakowa

28-letni Czech podpisał kontrakt z naszym klubem. 

W ostatnim sezonie Daniel występował w czeskiej HET Lidze (najwyższa klasa rozgrywkowa) w Slovanie Liberec. W zakończonych niedawno rozgrywkach wystąpił w 14. meczach, a Slovan ostatecznie zajął 6. miejsce. W przeszłości nasz nowy zawodnik grał także między innymi w Baniku Ostrava, którego jest wychowankiem, a także Victorii Zizkov czy Mladzie Boleslav. Ostatecznie w HET Lidze Daniel zagrał w 96 meczach, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Bartl występował także w Lidze Europy (9 spotkań), gdzie mierzył się przeciwko Olimpique Marsylia, czy AC Fiorentinie. 

Czeski zawodnik ma 183 centymetry wzrostu i jest prawym pomocnikiem. - Jest to piłkarz bardzo dynamiczny. Lubi grać jeden na jeden. Ma bardzo dobre dośrodkowanie i jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie - charakteryzuje naszego nowego gracza Tomas Petrasek

Kontrakt z Bartlem został podpisany na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok. To drugi zawodnik, jaki dołączył do nas w letnim okienku transferowym. Wcześniej z naszym klubem związał się Patryk Kun. 

Daniel witamy w Rakowie i życzymy powodzenia!