Dawid Drachal z kolejnym występem w reprezentacji Polski U-19

Reprezentacja Polski U-19 wygrała 3:0 z Kazachstanem w drugim meczu turnieju kwalifikacyjnego do młodzieżowych mistrzostw Europy. Kolejny występ w kadrze do lat 19 zanotował Dawid Drachal.

Zawodnik Rakowa kolejny raz znalazł się w wyjściowym składzie naszej reprezentacji i spędził na boisku równe 60 minut.

Dla Biało-Czerwonych był to drugi mecz w turnieju kwalifikacyjnym do młodzieżowych mistrzostw Europy. W pierwszym spotkaniu nasza kadra przegrała 0:2 z Macedonią Północną. Dawid Drachal zanotował w tym spotkaniu pełny występ i pełnił również rolę kapitana.

Podczas październikowej przerwy kadra do lat 19 zmierzy się jeszcze z reprezentacją Niemiec. Ten mecz zaplanowano na wtorek, 17 października na godzinę 15:30.

Polska U19 - Kazachstan U19 3:0 (2:0)

Bramki: Dziuba 24', Śmiglewski 45', 59'